Petek - Kombi - Klima Servisi

Bize Ulaşın

Hakkımızda

image
image

İşinin Ehli Personel

img Merkez Servis Hakkında

20 Yıllık Tecrübeyle

Merkez Servis olarak Marmara ve Ege bölgesinin tamamına Klima, Kombi ve Beyaz Eşya teknik servis hizmetini vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde problemlerinizi çözüme kavuşturmak alanında uzmanlaşmış ekiplerimizin birinci vazifesidir. Problemlerinizin daha büyük sorunlara yol açmaması için en iyi çözümleri üreterek ve erken teşhis yaparak problemler garantili bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Bizlere 0555 030 66 60 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Klima - Kombi - Petek Temizleme - Beyaz Eşya

KLİMA

Klima Bakım, Onarım ve Montaj hizmetleri olarak Marmara ve Ege bölgesine en güvenilir hizmeti profesyonel ekibimiz tarafından vermekteyiz. Önceliğimiz 7/24 kaliteli hizmet, hizmet garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktır.

 

KOMBİ

Kombi Bakım, Onarım ve Montaj hizmetleri olarak Marmara ve Ege bölgesine en güvenilir hizmeti profesyonel ekibimiz tarafından vermekteyiz. Önceliğimiz 7/24 kaliteli hizmet, hizmet garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktır.

 

PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme hizmeti olarak Marmara ve Ege bölgesine en güvenilir hizmeti profesyonel ekibimiz tarafından vermekteyiz. Önceliğimiz 7/24 kaliteli hizmet, hizmet garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktır.

 

BEYAZ EŞYA

Buzdolabı, Bulaşık Makinası, Çamaşır Makinası ve Derin Dondurucu hizmetleri olarak Marmara ve Ege bölgesine en güvenilir hizmeti profesyonel ekibimiz tarafından vermekteyiz. Önceliğimiz 7/24 kaliteli hizmet, hizmet garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktır.

Vizyonumuz

Konforlu Bir Ortamda
Yaşayabilmeniz İçin Çalışıyoruz

Hızlı Servis

Müşterilerimize mümkün olduğunca hızlı ve vaktinde gidiyoruz.

Uygun Fiyatlar

Yaptığımız işin karşılığını alıyoruz, fiyatları makul seviyede tutuyoruz.

Şeffaflık

Yapacağımız işlemler için müşterilerimizi açık bir şekilde bilgilendiriyoruz.

Orjinal Yedek Parça

Her türlü ürün için orjinal yedek parça kullanıyoruz.