Petek - Kombi - Klima Servisi

Bize Ulaşın

Maltepe Petek Temizleme

 

Maltepe Petek Temizleme Fiyatları 

1-3 adet petek temizleme fiyatı
4-6 adet petek temizleme fiyatı
7-10 adet petek temizleme fiyatı

Maltepe Petek Temizleme Telefon Numarası

0555 030 66 60

Klima Kombi Tamir

Petek Temizliği

Maltepe petek temizleme hizmeti veren Merkez Servis olarak petek temizliği konusundaki hassasiyetinizi anlıyor ve siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel ekibimiz ile yardımcı olmak istiyoruz. Kalorifer petek temizliği işlemini uzun yıllardır yetki belgesine sahip profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.

Kalorifer peteği ile ısınan yerlerde ısıl verimliliği artırmak için kalorifer petekleri temizlenmesi gerekmektedir. Kalorifer peteğinin iyi bir randıman verebilmesi için yılda bir kez temizliği yaptırmak elzemdir. Bu sayede petek temizleme işlemi sizin enerji sarfiyatınızı azaltmış olacaktır. Profesyonel ekibimizle kalorifer peteği temizleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. İşlemlerimiz bittikten sonra doğalgaz petekleri tertemiz hale gelmektedir. Petek temizletme işlemi ihmal edilmemelidir.

Petek temizleme işleminde profesyonel petek temizleme makinası kullanmaktayız. Petek yıkama makinası kullanmadan petek temizliği yapan kişilerden uzak durmanızı öneririz. Kalorifer temizleme makinası olarak son teknolojik darbeli kalorifer peteği temizleme makinası kullanmaktayız. Kombi petek temizleme makinası en az 8 bar olmalıdır. Radyatör temizleme makinası aynı zamanda tesisat temizleme makinası anlamına gelmektedir. Bu sayede kombi çalışıyor petekler ısınmıyor gibi problemler ortadan kalkmaktadır.

Petek temizleme fırçası kullanarak peteklerin arasındaki tozları da almaktayız. Kalorifer temizleme fırçası çoğu yerde satılmaktadır. Kalorifer peteği temizleme fırçası evinizde bulundurmanızda fayda vardır. Kalorifer peteği temizleme makinesi farklılık göstermektedir. Petek içi temizleme makinamız mevcuttur. Kombi temizleme makinası olarak da adlandırılmaktadır.